O nás

Firma Elis Dance Sport vznikla jako jedna z prvních firem v České republice, která se začala zabývat prodejem zboží pro tanec. Vznikla v roce 1992 a v témže roce jsme v Brně otevřeli obchod se zbožím určeným zejména pro tyto taneční disciplíny -  sportovní tanec, rock and roll, aerobic, gymnastiku a krasobruslení.

V roce 1998 jsme otevřeli další obchod v Praze. V současné době se v Praze a v Brně zabýváme také navrhováním a výrobou tanečních kostýmů a společenských šatů.

Sami jsme se aktivně dlouhá léta věnovali vrcholovému tanečnímu sportu - společenskému tanci, takže velmi dobře známe potřeby tanečníků. Umíme poradit s výběrem taneční obuvi i s výběrem zdobení a materiálů na taneční kostýmy. Naším záměrem je poskytovat zákazníkovi kompletní sortiment výrobků, nejen od tuzemských, ale i zahraničních firem, které jsou pro taneční sport nezbytné.

Je pro nás potěšením, ale zároveň i závazkem, že se na naši firmu obracejí  nejen tanečníci, ale i krasobruslaři, gymnastky, divadla, módní salóny a  firmy zabývající se šitím jak společenského tak i sportovního oblečení.

Naši nabídku Vám nyní poskytujeme i na našem eshopu - www.elisdancesport.cz, kde z pohodlí domova můžete nakoupit vše, co pořebujete. Můžete také shlédnout i naše webové stránky - www.elisdancesport.com, kde můžete najít i další informace.

Věříme, že i Vy se přijdete přesvědčit o vysoké kvalitě a šíři nabízeného sortimentu a využijete našich služeb.

 

Proč právě Elis Dance Sport

Je samozřejmé, že se rozhodujete mezi více prodejci. Abychom vám rozhodování usnadnili, přečtěte si, proč nakupovat právě u nás.

  • Vaše spokojenost je naším cílem.  Můžete se spolehnout na odbornost  a znalost našich pracovníků jak na  prodejnách v  Praze tak i v Brně.
  • Osobní přístup je pro nás velmi důležitý, není to pro nás pouhá fráze. Jen s Vámi dokážeme rozpoznat vaše potřeby.
  • Máme přes 20 let zkušeností s obchodováním v tomto specifickém oboru a sami jsme byli dlouhodobě aktivními tanečníky.  Dlouhodobě s námi spolupracuje mnoho spokojených zákazníků.
  • Díky zkušenostem  víme, co je pro naše zákazníky to nejdůležitější.
  • Máme velmi široký sortiment zboží vynikající kvality - vše pro tanec, do divadla, do společnosti  i na svatbu.
  • Sledujeme trendy a to nejen v taneční oblasti, ale i v oborech jako je společenské odívání, svatební móda, kosmetika a design.
  • Po mnoho let prezentujeme naše zboží a služby na tuzemských i zahraničních tanečních soutěžích.
  •  S našimi zákazníky komunikujeme nejen osobně, ale též telefonicky, emailem a formou sms.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz